Kontakt

Zdeněk Vojkůvka

Petra Bezruče 216

747 24 Chuchelná

Tel.: 602 740 705

svvojkuvka@seznam.cz

...

Jan Vojkůvka

Petra Bezruče 216

747 24 Chuchelná

janvojkuvka@seznam.cz

Mapa závodu

Profil tratě

Traťový rekord
00:49:08 (2011)
Václav Bitala
Reklama

Reportáž z III. ročníku závodu

A třetí ročník je za námi…

Uteklo to jako voda. Ráno bylo zataženo, až nám pořadatelům zatrnulo. Podle předpovědi počasí měl být krásný teplý slunečný den. Žel, jak je již na Chuchelnické klasikou, bylo spíše pod mrakem, teplota 16 stupňů. Na běh však bylo ideální počasí. Jen ať neprší!!!

První běžci se začali dostavovat kolem půl deváté ráno. Dětské kategorie měly solidní účast 15ti dětí, které si to spolu mohly rozdat v běhu kolem hřiště. Na jednoho účastníka dětské kategorie čekala trať na 1500 metrů, kterou zvládl se skvělým časem 8 a půl minuty. Na všechny čekala odměna, medaile i diplomy, které se nám však vymstily, neboť jejich laminování nám zabralo více času než jsme chtěli. Nicméně se to všechno zvládlo.

Na trať hlavního závodu se v deset hodin vydalo 48 běžců a 10 běžkyň. Po docela krátkém čase do cíle dobíhá jako první Václav Bitala a s časem 0:49:08 tak překonává starý rekord tratě o více jak dvě minuty! První ženou v cíli byla Kateřina Bluchová s časem 0:59:37. Dobíhají všichni běžci, úleva na straně pořadatelů, nikdo se nakonec neztratil a ani nezkolaboval. I když dle zchvácených výrazů některých běžců, k tomu mnohdy nechybělo moc :)

Málem bych zapomněl na naše statečné turisty, kteří se taktéž vydali po trati určené pro závod. Většinou to byli veteráni z minulého pochodu, takže trať zřejmě dobře znali a nezabloudili :)

Výsledky ze závodu naleznete zde nebo na našem webu pod sekcí výsledky.

Fotky budeme průběžně doplňovat, najdete je však v nejbližší době v naší galerii zde na webu nebo na stránkách obce Chuchelná na http://chuchelna.com

Nu co říct na závěr. Snad jen, že děkuji všem pořadatelům a dobrovolníkům na trati, všem lidem co nám pomáhali s tímto závodem a hlavně také Vám, běžcům co jste se zúčastnili, protože to Vy tvoříte tento závod a jen díky Vám může pokračovat v dalším ročníku.

Mějte se a díky

Zdeněk Vojkůvka

Fotogalerie
Sponzoři

Zdeněk Vojkůvka

Jan Vojkůvka

Stanislav Duda

Alfréd Meinhard

Instalatérství Marek Fojtík

SV - ELEKTRO S. R. O.

OBEC CHUCHELNÁ

spartak

kk

Děkujeme

Návštěvnost

TOPlist