Kontakt

Zdeněk Vojkůvka

Petra Bezruče 216

747 24 Chuchelná

Tel.: 602 740 705

svvojkuvka@seznam.cz

...

Jan Vojkůvka

Petra Bezruče 216

747 24 Chuchelná

janvojkuvka@seznam.cz

Mapa závodu

Profil tratě

Traťový rekord
00:49:08 (2011)
Václav Bitala
Reklama

Reportáž I. ročníku závodu

A máme po závodě…

Tak a první ,,Chuchelnická“ je za náma. Deštivé ráno nevypadalo zrovna apovzbudivě, ale kolem deváté pršet přestalo. Bylo zamračeno a nepršelo, bezvadné počasí na běhání :) První běžci se začali dostavovat kolem půl deváté. Dětské kategorie měli slabou účast, ale i přesto se pár děti zúčastnilo. V deset hodin byl start hlavního závodu, kterého ze zúčastnilo 31 běžců a běžkyň. Což na první ročník závodu není tak špatné. První etapa závodu se běžela v ulicích Chuchelné, po kilometru a půl se vbíhalo do lesa. Všude po celé trase bylo naštěstí dost pořadatelů, kteří na krizových úsecích spolehlivě ukazovali trasu. Nechyběly samozřejmě modré fáborky, takže s hrdostí můžeme říct, že všichni běžci doběhli a nikdo se neztratil.

Absolutním vítězem se stal Rosťa Kolich z klubu BK SAK Karviná.

dDoufáme, že všichni účastníci si poznačí datum 11. září 2010 do svých kalendářů a zúčastní se i druhého ročníku Běhu Chuchelnou.

Tímto bych chtěl všem zúčastněným běžcům a dobrovolníkům, kteří pomáhali k uskutečnění závodu a s jeho řízením poděkovat a těšíme se na Vás v dalším ročníku. Tentokrát třeba i ve větším počtu.

S pozdravem

Zdeněk Vojkůvka

Fotogalerie
Sponzoři

Zdeněk Vojkůvka

Jan Vojkůvka

Stanislav Duda

Alfréd Meinhard

Instalatérství Marek Fojtík

SV - ELEKTRO S. R. O.

OBEC CHUCHELNÁ

spartak

kk

Děkujeme

Návštěvnost

TOPlist