Traťový rekord
00:49:08 (2011)
Václav Bitala

Report V. ročníku Běhu Chuchelnou

Pátý ročník Běhu a pochodu Chuchelnou je u konce. Dlouho, předlouho jsme čekali na první nával běžců. Od rána déšť, mokro, co si budeme říkat, hlavně kvůli deštivému počasí, byla negativně ovlivněna celková účast 5. ročníku.

I přes nepřízeň počasí se hlavního závodu zúčastnilo 42 běžů a 2 běžkyně, kteří v mokrém a nevlídném počasí projevili bojového ducha a vydali se odvážně na trať. Myslím si, že vzhledem k tomu, jaké panovalo od rána počasí, je to dobrá účast a všem běžcům tímto děkujeme.

Vítězem V. Ročníku se stal, stylem Start-Cíl, Robert Antczak, který trať zaběhl v čase 0:52:08. Následován Honzou Vojkůvkou a Janem Pokorným. V ženské kategorii se umístila na prvním místě s časem 1:07:06 Jana Richterová.

Běžeckého dopoledne se účastnilo 7 dětí.

Nesmím zapomenout na naše turisty. Respektive turistky. Abych byl teda ještě přesnější dvě naše turistky, kterým patří náš dík za statečnost s jakou se vydaly na trasu tohoto nelehkého závodu.

Po závodě byly vyhlášeny i výsledky 1. ročníku Prajzské ligy, kterou vyhrál Honza Vojkůvka s celkovým počtem 2375 bodů. Na druhém místě skončil Roman Jašek (2285 bodů) a na třetím Lubomír Bardaševský (2133 bodů)

Výsledky dnešního závodu jsou již vloženy na webu, v sekci výsledky.

Fotografie z letošního V. ročníku běhu, jsou přidány v sekci galerie, která se bude postupně o další fotografie aktualizovat.

Díky patří v neposlední řadě i všem dobrovolníkům na trati a taky naším sponzorům, bez kterých by tento běh nemohl být uskutečněn.

Těšíme se Vás v dalším ročníku Běhu Chuchelnou, tentokrát snad v lepším počasí.