Kontakt

Zdeněk Vojkůvka

Petra Bezruče 216

747 24 Chuchelná

Tel.: 602 740 705

svvojkuvka@seznam.cz

...

Jan Vojkůvka

Petra Bezruče 216

747 24 Chuchelná

janvojkuvka@seznam.cz

Mapa závodu

Profil tratě

Traťový rekord
00:49:08 (2011)
Václav Bitala
Reklama

Reportáž z VI. ročníku

Rok se s rokem sešel a stejně tak se opět a v již tradičním termínu a bohužel i za tradičního pochmurného počasí sešli i běžci v Chuchelné šestém ročníku „BĚHU CHUCHELNOU“.

Letošní ročník byl součástí hned tří běžeckých seriálů, MORAVSKO-SLEZSKÉHO BĚŽECKÉHO POHÁRU, POLSKÉHO POHÁRU „RYBOST“ a nově vzniklé PRAJZSKO-OPAVSKÉ BĚŽECKÉ LIGY a možná právě proto si k nám i přes na první pohled aprílovo-podzimní počasí, našlo cestu téměř osmdesát běžců v našem nejdelším závodě a 26 mladých nadějí v mládežnických kategoriích na kratších tratích.

Po již zmíněných bězích dětských kategorií se vydali na trať i dospělí běžci a běžkyně.

Jako první se v cíli, po absolvování 14,3 členitých kilometrů objevil v čase 51:25 VOJTA SCHNEIDER z Bolatic, startující za SSK VÍTKOVICE. Zvítězil způsobem start-cíl o tři a půl minuty před polským DARIUSZEM FIRLEIEM a JIŘÍM PYTLÍKEM.

Vítězem kategorie „B“ se stal DAN ŠINDELEK z PEPA TEAM F-M před ROMANEM BALÁŽEM.

Kategorii „C“ ovládl PETR ŠKRABÁNEK z MK SEITL OSTRAVA, šest minut za ním doběhl vítěz kategorie „D“- JAN DENCA z Polska. Mezi třinácti ženami zvítězila v kategorii „E“ IVANA ZBOŘILOVÁ z BK SAK LOŽISKA KARVINÁ před JANOU RICHTEROVOU z PBK KRAVAŘE. Kategorii „F“ ovládla IVA PACHTOVÁ před DANUŠÍ ŠKRLOVOU.

Po inventuře počtu běžců i pořadatelů na trati bylo zjištěno, že nikdo nechybí, nikdo nepřebývá a všichni se ve zdraví vrátili na místní hřiště, bylo možné přejít k vyhlášení výsledků a předání cen za účasti pana starosty.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem startujícím běžcům a turistům za účast, která byla proti loňskému ročníku téměř dvojnásobná. Díky patří samozřejmě i našim dobrovolníkům na trati, kteří bezpečně navigovali běžce na trati.

Snad se vám u nás líbilo a věřím, že se k nám přijdete proběhnout i příští rok 12.9.2015, kdy se bude konat další, už 7.ROČNÍK BĚHU CHUCHELNOU.

Honza V.


Fotky naleznete v naší galerii.
Kvalitní fotky z běhu od paní Barbory Žebrákové pod následujícím odkazem. Děkujeme ---> FOTKY ZDE

Fotogalerie
Sponzoři

Zdeněk Vojkůvka

Jan Vojkůvka

Stanislav Duda

Alfréd Meinhard

Instalatérství Marek Fojtík

SV - ELEKTRO S. R. O.

OBEC CHUCHELNÁ

spartak

kk

Děkujeme

Návštěvnost

TOPlist