Kontakt

Zdeněk Vojkůvka

Petra Bezruče 216

747 24 Chuchelná

Tel.: 602 740 705

svvojkuvka@seznam.cz

...

Jan Vojkůvka

Petra Bezruče 216

747 24 Chuchelná

janvojkuvka@seznam.cz

Mapa závodu

Profil tratě

Traťový rekord
00:49:08 (2011)
Václav Bitala
Reklama

Report ze VII. ročníku

Nedá mi abych nezačal slovy klasika Záruby-„Přepište historii“ (snad mi to OSA nenaúčtuje), ale stalo se a snad poprvé nám nezapršelo a za počasí jako vystřiženého z běžeckých příruček a časopisů se v Chuchelné sešlo a následně i vyběhlo na trať 107 běžců v hlavní kategorii.

Na již tradiční trati- „z gurky do gurky“ se od počátku utvořila vedoucí skupina o třech až pěti členech, ze které nakonec vyplynulo i konečné absolutní pořadí v cíli.

Jako první doběhl za 52:30 od startu ANTCZAK ROBERT minutu za ním Sosna Tomáš následovaný Vrzalou Matoušem. Za touto trojicí probíhal minisouboj mezi Markem Škapou a Danielem Šindelkem, který nakonec rozhodl v závěrečném klesání a doběhl na 4.místě celkově a jako první v kategorii „C“ v čase 54:54. Marek 10 vteřin za ním doběhl jako vítěz kategorie „B“. Kategorii „D“ ovládl Alexandr Neuwirth (1:00:50) a ve dvou ženských kategoriích zvítězily Andrea Krstevová a Iva Pachtová.

Mimo hlavní kategorii, proběhly i závody dětí, kterých se zúčastnilo ve všech kategoriích 27 a závod pro příchozí na 3 kilometry se 13 startujícími.

Nelze zapomenout ani na turisty, kteří se vydali na pochod sice v malém počtu, ale přesto děkujeme za odvahu. Celé dopoledne proběhlo bez mimořádných událostí a nemáme hlášeno žádné bloudění po našich lesích.

Doufám, že se všem zúčastněným v Chuchelné líbilo a že nás poctíte svou hojnou účastí i příští rok, na již 8.ročníku 10.9.2016. Nutno poděkovat i všem pořadatelům na hřišti i na trati, kteří výrazně přispěli k bezproblémovému průběhu celé akce.

Doplněné výsledky a fotografie najdete v sekci „Výsledky“ a“Fotografie“.

Děkujeme a BĚHU ZDAR.

Fotogalerie
Sponzoři

Zdeněk Vojkůvka

Jan Vojkůvka

Stanislav Duda

Alfréd Meinhard

Instalatérství Marek Fojtík

SV - ELEKTRO S. R. O.

OBEC CHUCHELNÁ

spartak

kk

Děkujeme

Návštěvnost

TOPlist